Spersonalizuj swoje buty! | Odzież kolarza

Spersonalizuj swoje buty!

Spersonalizuj swoje buty!

Chcesz wyglądać profesjonalnie na rowerze? Dopasować kolorystycznie buty do swojego kolarskiego stroju? Od teraz jest to możliwe! Prezentujemy program personalizacji butów Sidi. Pozwala on na wymianę wybranych elementów butów na preferowany kolor. W zależności od modelu obuwia może być to od 2 do 4 elementów dostępnych 6 różnych kolorach. Wszystkie wymienne elementy dostępne są na stronie - https://velo.pl/odziez/buty-rowerowe/czesci-zamienne-do-butow-rowerowych . Kompatybilność poszczególnych elementów wraz z butami przedstawiona została poniżej.

 

Zachęcamy także do skorzystania z konfiguratora kolorów dostępnego na stronie producenta, który w łatwy sposób pozowoli na dobranie odpowiedniego wariantu kolorystycznego.

CP ID: 
757

© 2024 Velo sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Produkty w rzeczywistości mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciach. Specyfikacja przedstawianych towarów może ulec zmianie w zależności od modyfikacji wprowadzonych przez producenta. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty i nie będą interpretowane jako oferta w rozumieniu prawa cywilnego. Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, filmowe oraz ich układ w serwisie internetowym Velo stanowią prawnie chronioną własność intelektualną. Ich kopiowanie, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja dla celów komercyjnych bez pisemnej zgody Velo sp. z o.o. są zabronione.