Pomoc

Jesteś tutaj

Pytania dotyczące produktów

Gdzie jest dostępny interesujący mnie produkt?

Aktualna dostępność naszych produktów znajduje się pod zakładką "Dostępność" na stronie każdego produktu. Przy produktach oznaczonych jako Dostępny lub Ostatni egzemplarz znajdziesz guzik "Gdzie kupić". Po otworzeniu Gdzie kupić wyświetlona zostanie informacja w których sklepach znajduje się produkt.
Produkt opisany jako Aktualnie niedostępny nie jest dostępny do sprzedaży, jedak jeżeli nie jest to produkt wyprzedażowy może on wkrótce pojawić się w ofercie.

Kiedy będzie dostępny interesujący mnie produkt?

Jeżeli jesteś zainteresowany produktem który aktualnie nie jest dostępny możesz skorzystać z opcji "Powiadom mnie o dostępności".

Czy sprzedacie mi produkt taniej?

Ceny dostępne na naszej stronie są sugerowanymi cenami detalicznymi. Zgodnie z obowiązującym prawem nie narzucamy ich w żaden sposób naszym sklepom, które są odrębnymi przedsiębiorstwami. Wszystkie pytania związane z cenami naszych produktów prosimy kierować bezpośrednio do sklepów współpracujących z naszą stroną.

Zastanawiam się nad właściwym doborem produktu...

Sprzedawcy współpracujący z naszą platformą posiadają specjalistyczą wiedzę na temat oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu, nawet w przypadku najbardziej wyszukanych zapytań.

Chciałbym zamówić stroje dla mojej drużyny kolarskiej

Trenuj i startuj w strojach używanych przez najlepszych zawodników na świecie. Stwórz własny wzór, wybierz kolory i ciesz się doskonałą jakością spersonalizowanych strójów Castelli. Więcej tutaj.

Pytania dotyczące problemów z produktami, gwarancji i reklamacji

Mam problem z produktem z Państwa oferty

Proszę o dokładne opisanie problemu i podanie produktu, którego on dotyczy. W fromularzu kontaktowym na tej stronie prosimy o wyranie opcji "Pytanie o produkt".

Chciałbym zareklamować dany produkt

W części Reklamacje na stronie Zakupy znajdziesz informacje, które potrzebne Ci będą do sktecznego złożenia reklamacji.

Pytania dotyczące sponsoringu i wsparcia

Jestem zawodnikiem i szukam wsparcia

Prosimy o odpowiedź na kilka pytań, które pozwolą nam lepiej zapoznać się z Twoją propozycją. Kontakt dla zawodników>>>

Wybieram się na wyprawę i chciałbym nawiązać współpracę

Prosimy o odpowiedź na kilka pytań, które pozowlą nam lepiej zapoznać się z Twoją propozycją. Zastrzegamy sobie prawdo do kontaktu w sprawie wybranych zgłoszeń. Kontakt dla podróźników >>

Reprezentuję klub lub amatorską drużynę kolarską i chciałbym nawiązać współpracę

Kluby sportowe i teamy amatorskie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt za pomocą tego formularza. Zastrzegamy sobie prawdo do kontaktu w sprawie wybranych zgłoszeń.

Jeżeli jesteś zainterewy zamówieniem strojów kolarskich dla Twojego teamtu przejdź na tę stronę.

Jestem organizatorem imprezy sportowej i chciałbym przedstawić ofertę współpracy

Dziękujemy za rozważanie naszej firmy jako partnera w Państwa przedsięwzięciu. Od wielu lat firma Velo wspiera imprezy rowerowe. Cieszymy się, że możemy współuczestniczyć w wydarzeniach, które sprawiają ich uczestnikom radość i pomagają w realizacji swoich sportowych pasji. Prosimy o zapoznanie się z informacji opubliowanymi na tej stronie przed kontaktem.

Jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy handlowej (Biznes2Biznes)

Więcej szczegółowych informacji o zasadach współpracy handlowej można poznać na dziale Współpraca.

© 2019 Velo sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Produkty w rzeczywistości mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciach. Specyfikacja przedstawianych towarów może ulec zmianie w zależności od modyfikacji wprowadzonych przez producenta. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty i nie będą interpretowane jako oferta w rozumieniu prawa cywilnego. Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, filmowe oraz ich układ w serwisie internetowym Velo stanowią prawnie chronioną własność intelektualną. Ich kopiowanie, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja dla celów komercyjnych bez pisemnej zgody Velo sp. z o.o. są zabronione.