Konto | Odzież kolarza

Konto

Jesteś tutaj

Twój profil

Do złożenia zamówienia na naszej stronie nie jest konieczne zakładanie konta klienta. Na podstawie danych udostępnionych w formularzu zamówienia, w tle zostanie utworzone profil w Panelu klienta, w bazie danych administratora danych, którym jest Velo sp. z o.o. Panel klienta dostępny jest pod adresem ssl.velo.pl

Status Twojego zamówienia

Status złożonego zamówienia możesz sprawdzić po kliknięciu w link Zobacz w przeglądarce, w wiadomości z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Informacja o statusie zamówienia znajduje się pod podsumowaniem koszyka.

Polityka prywatności i zasady ochrony danych osobowych

Aktualną Politykę prywatności i zasady ochrony danych osobowych znajdziesz tutaj.

© 2021 Velo sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Produkty w rzeczywistości mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciach. Specyfikacja przedstawianych towarów może ulec zmianie w zależności od modyfikacji wprowadzonych przez producenta. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty i nie będą interpretowane jako oferta w rozumieniu prawa cywilnego. Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, filmowe oraz ich układ w serwisie internetowym Velo stanowią prawnie chronioną własność intelektualną. Ich kopiowanie, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja dla celów komercyjnych bez pisemnej zgody Velo sp. z o.o. są zabronione.