Pomoc | Odzież kolarza

Pomoc

Jesteś tutaj

Pytania dotyczące produktów

Gdzie jest dostępny interesujący mnie produkt?

Aktualna dostępność naszych produktów znajduje się pod zakładką "Dostępność" na stronie każdego produktu. System informuje o realnych stanach magazynowych.
Produkt opisany jako Aktualnie niedostępny nie jest dostępny do sprzedaży, jedak jeżeli nie jest to produkt wyprzedażowy może on wkrótce pojawić się w ofercie.

Czy sprzedacie mi produkt taniej?

Ceny dostępne na naszej stronie są sugerowanymi cenami detalicznymi. Zgodnie z obowiązującym prawem nie narzucamy ich w żaden sposób naszym sklepom, które są odrębnymi przedsiębiorstwami. Wszystkie pytania związane z cenami naszych produktów prosimy kierować bezpośrednio do sklepów współpracujących z naszą stroną.

Zastanawiam się nad właściwym doborem produktu...

Sprzedawcy współpracujący z naszą platformą posiadają specjalistyczą wiedzę na temat oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu, nawet w przypadku najbardziej wyszukanych zapytań.

Chciałbym zamówić stroje dla mojej drużyny kolarskiej

Trenuj i startuj w strojach używanych przez najlepszych zawodników na świecie. Stwórz własny wzór, wybierz kolory i ciesz się doskonałą jakością spersonalizowanych strójów Castelli. Więcej tutaj.

Pytania dotyczące problemów z produktami, gwarancji i reklamacji

Mam problem z produktem z Państwa oferty

Proszę o dokładne opisanie problemu i podanie produktu, którego on dotyczy. W fromularzu kontaktowym na tej stronie prosimy o wyranie opcji "Pytanie o produkt".

Chciałbym zareklamować dany produkt

W części Reklamacje na stronie Zakupy znajdziesz informacje, które potrzebne Ci będą do sktecznego złożenia reklamacji.

Pytania dotyczące sponsoringu i wsparcia

Jestem zawodnikiem i szukam wsparcia

Prosimy o odpowiedź na kilka pytań, które pozwolą nam lepiej zapoznać się z Twoją propozycją. Kontakt dla zawodników>>>

Wybieram się na wyprawę i chciałbym nawiązać współpracę

Prosimy o odpowiedź na kilka pytań, które pozowlą nam lepiej zapoznać się z Twoją propozycją. Zastrzegamy sobie prawdo do kontaktu w sprawie wybranych zgłoszeń. Kontakt dla podróźników >>

Reprezentuję klub lub amatorską drużynę kolarską i chciałbym nawiązać współpracę

Kluby sportowe i teamy amatorskie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt za pomocą tego formularza. Zastrzegamy sobie prawdo do kontaktu w sprawie wybranych zgłoszeń.

Jeżeli jesteś zainterewy zamówieniem strojów kolarskich dla Twojego teamtu przejdź na tę stronę.

Jestem organizatorem imprezy sportowej i chciałbym przedstawić ofertę współpracy

Dziękujemy za rozważanie naszej firmy jako partnera w Państwa przedsięwzięciu. Od wielu lat firma Velo wspiera imprezy rowerowe. Cieszymy się, że możemy współuczestniczyć w wydarzeniach, które sprawiają ich uczestnikom radość i pomagają w realizacji swoich sportowych pasji. Prosimy o zapoznanie się z informacji opubliowanymi na tej stronie przed kontaktem.

Jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy handlowej (Biznes2Biznes)

Więcej szczegółowych informacji o zasadach współpracy handlowej można poznać na dziale Współpraca.

© 2024 Velo sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Produkty w rzeczywistości mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciach. Specyfikacja przedstawianych towarów może ulec zmianie w zależności od modyfikacji wprowadzonych przez producenta. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty i nie będą interpretowane jako oferta w rozumieniu prawa cywilnego. Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, filmowe oraz ich układ w serwisie internetowym Velo stanowią prawnie chronioną własność intelektualną. Ich kopiowanie, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja dla celów komercyjnych bez pisemnej zgody Velo sp. z o.o. są zabronione.