O nas | Odzież kolarza

O nas

Jesteś tutaj

O naszym sklepie internetowym

Sklep internetowy odziezkolarza.pl to platforma sprzedaży odzieży kolarskiej dystrybuowanej przez Velo sp. z o.o.  Odziezkolarza.pl skupia sklepy rowerowe współpracujące z Velo i prezentuje on-line ofertę odzieży dostępną również w sklepach stacjonarnych

Wykorzystując przygotowane w ramach naszej platformy rozwiązania możesz sprawdzić gdzie znajduje się produkt, którym jesteś zainteresowany. Wszystkie przedstawione na naszej stronie produkty możesz komfortowo przymierzyć, zobaczyć i następnie zakupić we współpracującym sklepie stacjonarnym. Jeżeli jednak wolisz, możesz zamówić produkty on-line, nie wychodząc z domu, poprzez naszą stronę internetową. Twoje zamówienie realizowane jest poprzez sklep stacjonarny i zostanie dostarczone przesyłką kurierską DHL. Listę współpracujących w ramach odziezkolarza.pl sklepów stacjonarnych znajdziesz na poniżej, w części Współpracujące sklepy stacjonarne.

Tworząc odziezkolarza.pl skupiliśmy się na umożliwieniu klientom zakupu specjalistycznej odzieży kolarskiej, w dowolnym rozmiarze, bez względu na ich lokalizację w jak najszybszy sposób. Dlatego system zamówień podczas składania zamówienie przeanalizuje stany magazynowe u współpracujących Partnerów i tak przygotuje Twoje zamówienie aby do minimum ograniczyć czas i koszty dostawy.

Program Odzież Kolarza

Najwyższej jakości stroje kolarskie tworzone są dla pasjonatów podejmujących najciężej wyzwania. Specjalistyczna wiedza potrzebna to projektowania ubiorów dla wymagających sportowców amatorów zdobywana jest latami na drodze nieustannego rozwoju marki. Firma Velo będąca dystrybutorem marki Castelli podjęła starania stworzenia sieci sklepów specjalizujących się w profesjonalnym doradztwie i pomocy przy wyborze strojów kolarskich z najwyższej półki. Efektem tych działań jest stworzenie programu Odzież kolarza, który jest adresowany do stacjonarnych sklepów rowerowych.

Odbierz eBon

Dodatkowo, zakup w sklepie uczestniczącym w programie "Odzież kolarza" premiowany będzie eBonem w ramach promocji Kasa wraca. Wartość eBon podajemy na stronie każdego produktu objętego promocją. Organizatorem promocji jest Velo i więcej na jej temat możesz dowiedzieć się tutaj>>>

Współpracujące sklepy stacjonarne

We współpracujących z naszą platformą internetową stacjonarnych sklepach rowerowych znajdziecie Państwo szeroki wybór oferowanych strojów, w pełnym zakresie rozmiarów i dedykowane strefy przymierzalni. Zapraszamy do odwiedzenia placówek oznaczonych logo odzież kolarza

Zamówienie składane poprzez naszą stronę realizowane będzie przez współpracujacy sklep stacjonarny. System zamówień tak dobierze sklep obsługjące Twoje zamówienie aby ogrnianiczyć koszty i czas dostawy.

© 2024 Velo sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Produkty w rzeczywistości mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciach. Specyfikacja przedstawianych towarów może ulec zmianie w zależności od modyfikacji wprowadzonych przez producenta. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty i nie będą interpretowane jako oferta w rozumieniu prawa cywilnego. Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, filmowe oraz ich układ w serwisie internetowym Velo stanowią prawnie chronioną własność intelektualną. Ich kopiowanie, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja dla celów komercyjnych bez pisemnej zgody Velo sp. z o.o. są zabronione.